Wybierz ustawienia cookies
Za pomocą ciasteczek oraz powiązanych z nimi technologii oraz poprzez analizę Twoich danych, jesteśmy w stanie dostosować prezentowane Ci materiały. Dowiedz się więcej: polityka prywatności
Przejdź do głównej treści
Ważna informacja
Zamknij

Ocena jakości obsługi pacjenta

Dowiedz się więcej

Kardiolog

kardiologia
kardiologia
Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem
5.0
147 opinii.
4.5
40 opinii.

Kardiologia

Kardiologia to jedna z dziedzin medycyny, zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób serca oraz dolegliwości związanych z nieprawidłowościami w układzie sercowo-naczyniowym. Kardiolog rozpoznaje i leczy choroby serca oraz naczyń krwionośnych – żył, tętnic i naczyń włosowatych. W Centrum Medyczny Komorniki oferujemy konsultacje lekarzy kardiologów oraz badania potrzebne do postawienia właściwej diagnozy w zakresie chorób układu sercowo-naczyniowego i serca.

Nasz zespół Kardiologów

W naszym zespole, kardiolodzy to specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym, którzy wciąż poszerzają swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. Zajmują się leczeniem pacjentów po zawale serca, z niewydolnością serca, nadciśnieniem tętniczym, zaburzeniami rytmu serca, po omdleniach. Badania diagnostyczne w zakresie chorób serca EKG serca, echokardiografia przezklatkowa (echo serca) oraz Holter wykonywane są w naszej placówce na sprzęcie wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub chciałbyś zarejestrować się do specjalisty.
Umów się na wizytę online korzystając z formularza poniżej

Kiedy zgłosić się do kardiologa?

Do kardiologa powinien zgłosić się każdy, kto boryka się z przewlekłymi chorobami układu sercowo – naczyniowego, osoby u których pojawiły się niepokojące objawy, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia. Oto najczęstsze choroby i objawy, które powinny być zdiagnozowane i leczone u kardiologa: nadciśnienie tętnicze, duszności, zaburzenia rytmu serca, niewydolność serca, choroba niedokrwienna serca, zapalenie mięśnia sercowego, nabyte i wrodzone wady serca, nawracający ból, pieczenie, ucisk w klatce piersiowej, powtarzające się uczucie uderzenia krwi do głowy, obrzęki twarzy i kończyn, omdlenia i zasłabnięcia, męczliwość przy wchodzeniu po schodach, stan po zawale.

Konsultacja kardiologiczna
zapraszamy na konsultacje u kardiologa. Podczas wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, sprawdzi wyniki badań, w miarę potrzeby zleci kolejne badania diagnostyczne, postawi diagnozę i zaproponuje plan leczenie.
Echo serca
to bezinwazyjne i bezpieczne badanie obrazowe. Pozwala na wykrycie wad w budowie anatomicznej mięśnia sercowego, ocenę przepływu krwi w naczyniach wieńcowych i krwionośnych, kurczliwość serca, pracę zastawek.
EKG
badanie , które pozwala na ocenę rytmu i częstości pracy serca, pomaga w ocenie zmian w sercu towarzyszących chorobom. Badanie jest w pełni bezpieczne dla pacjenta.
Holter
to rodzaj badania EKG, które można wykonać w domu i polega na całodobowym monitorowaniu pracy serca. Wskazany jest w celu diagnostyki arytmii, przyczyn omdleń związanych z sercem, nadciśnienia tętniczego i innych chorób oraz nieprawidłowości serca.

Cennik usług z tej kategorii

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne. Placówka angażuje się w wiele programów profilaktycznych w ramach prowadzonej działalności.

Kardiolog

Zwiń

Konsultacja z EKG
220 zł
Konsultacja z Echo Serca
270 zł
Konsultacja + Holter
270 zł
Holter
150 zł

Programy profilaktyczne realizowane w Centrum Medyczne Komorniki

Poznaj wszystkie programy