Wybierz ustawienia cookies
Za pomocą ciasteczek oraz powiązanych z nimi technologii oraz poprzez analizę Twoich danych, jesteśmy w stanie dostosować prezentowane Ci materiały. Dowiedz się więcej: polityka prywatności
Przejdź do głównej treści
Ważna informacja
Zamknij

Ocena jakości obsługi pacjenta

Dowiedz się więcej

O nas

Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem
5.0
147 opinii.
4.5
40 opinii.

Witamy na stronie CM Komorniki

W naszym Centrum Medycznych oferujemy najwyższy standard ambulatoryjnej opieki medycznej. Zadbamy o zdrowie całej Twojej rodziny. Nasz zespół to lekarze różnych specjalizacji, które w tej chwili są najbardziej poszukiwane na rynku usług medycznych.

Mając na celu stały rozwój i ciągłą poprawę jakości obsługi klienta, zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety. Jest ona anonimowa i dobrowolna. Analiza zebranych odpowiedzi posłuży do poprawy jakości opieki nad pacjentami Centrum Medycznego Komorniki.
Formularz składa się z 22 krótkich pytań – w większości z nich należy zaznaczyć jedną odpowiedź. W przypadku oceny negatywnej pojawi się opcja uzasadnienia (odpowiedź jest dobrowolna).
Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 10-15 minut.

W Centrum Medycznym Komorniki możesz zapisać się do lekarza rodzinnego oraz internisty, a także do specjalistów zarówno na NFZ jak i komercyjnie

Wśród naszych specjalistów przyjmują: kardiolog, ginekolog, laryngolog, dermatolog, pediatra, neurolog, ortopeda, neurolog, pulmonologa oraz dietetyka. Nasi lekarze to specjaliści z wysokimi ocenami pacjentów, z empatią oraz szeroką wiedzą i doświadczeniem klinicznym.

Oferujemy szeroki zakres Diagnostyki Obrazowej

Centrum Medyczne Komorniki oferuje szeroki zakres diagnostyki a wśród nich badania USG ginekologiczne, ortopedyczne, jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych i inne. U nas możesz również wykonać badania laboratoryjne a także szczepienia obowiązkowe (u dzieci) jak i komercyjne dla dorosłych. W naszej placówce wykonujemy również badania serca: EKG oraz echo serca.

Nasze Centrum Medyczne mieści się w wygodnej lokalizacji w Komornikach. Zapewniamy komfort oraz przyjazny wystrój wnętrz, co pomaga w procesie leczenia i powrotu do zdrowia.
Od dłuższego czasu prowadzimy szereg akcji profilaktycznych oraz włączamy się w projekty, które mają za zadanie podnoszenie świadomości zdrowotnej naszych pacjentów. Udział w nich jest często bezpłatny.
Nasze Centrum Medyczne czynne jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 18.00.

Centrum Medyczne Komorniki – nowoczesna placówka medyczna

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne. W naszej placówce przyjmują lekarze rodzinni i specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym zdobywanym w renomowanych ośrodkach medycznych. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę dla całej rodziny.
Wykonujemy również szereg badań diagnostycznych, zarówno obrazowych USG jak i badań laboratoryjnych. Angażujemy się w wiele programów profilaktycznych, które mają na celu podnieść zarówno świadomość na temat utrzymania zdrowia jak i wczesnej diagnostyki wielu schorzeń. Obsługujemy również pacjentów z Ukrainy.
Placówka angażuje się
Angażujemy się w wiele programów profilaktycznych, które mają na celu podnieść zarówno świadomość na temat utrzymania zdrowia jak i wczesnej diagnostyki wielu schorzeń.
Realizujemy świadczenia
Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne.
Nowoczesna placówka medyczna
Centrum Medyczne Komorniki to nowoczesna placówka medyczna, mieszcząca się w Komornikach na II piętrze Gminnego Ośrodka Zdrowia.
Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem
5.0
147 opinii.
4.5
40 opinii.

Rozpocznij karierę w Centrum Medycznym Komorniki

Aktualna lista ofert pracy znajduje się z zakładce Kariera.

Dołącz do nas
Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub chciałbyś zarejestrować się do specjalisty.

Programy profilaktyczne w Centrum Medyczne Komorniki

– Profilaktyka 40 Plus – masz ukończone 40 lat? Skorzystaj z pakietu badań profilaktycznych w ramach programu Profilaktyka 40 PLUS. Program skierowany jest do Polaków, którzy: skończyli 40 lat, nie korzystali wcześniej z programu Profilaktyka 40 PLUS lub skorzystali z niego, ale minęło co najmniej 12 miesięcy od pierwszych badań w ramach programu, uzupełnili ankietę na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP) lub przez infolinię +48 800 100 101 lub w przychodni POZ uczestniczącej w programie lub w aplikacji mojeIKP.

– Opieka koordynowana – w ramach opieki koordynowanej lekarz podstawowej opieki zdrowotnej współpracuje z lekarzami specjalistami, pielęgniarką POZ i dietetykiem. Zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem, leczeniem i edukacją pacjenta na temat wybranych chorób z dziedziny: kardiologii.

Poznaj wszystkie programy