Przejdź do głównej treści
Ważna informacja
Zamknij

DIABETOLOG – nowa poradnia komercyjna

Dowiedz się więcej

O nas

Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem

5.0

z ponad 106 opinii.

4.5

z ponad 30 opinii.

Witamy na stronie CM Komorniki

W naszym Centrum Medycznych oferujemy najwyższy standard ambulatoryjnej opieki medycznej. Zadbamy o zdrowie całej Twojej rodziny. Nasz zespół to lekarze różnych specjalizacji, które w tej chwili są najbardziej poszukiwane na rynku usług medycznych.

Kliniki od wewnątrz, po lewej recepcja, po prawej gabinety i krzesła

W Centrum Medycznym Komorniki możesz zapisać się do lekarza rodzinnego oraz internisty, a także do specjalistów zarówno na NFZ jak i komercyjnie

Wśród naszych specjalistów przyjmują: kardiolog, ginekolog, laryngolog, dermatolog, pediatra, neurolog, ortopeda, neurolog, pulmonologa oraz dietetyka. Nasi lekarze to specjaliści z wysokimi ocenami pacjentów, z empatią oraz szeroką wiedzą i doświadczeniem klinicznym.

Oferujemy szeroki zakres badań USG,

a wśród nich USG ginekologiczne, ortopedyczne, jamy brzusznej, tarczycy, węzłów chłonnych i inne. U nas możesz również wykonać badania laboratoryjne a także szczepienia obowiązkowe (u dzieci) jak i komercyjne dla dorosłych. W naszej placówce wykonujemy również badania serca: EKG oraz echo serca.

Nasze Centrum Medyczne mieści się w wygodnej lokalizacji w Komornikach. Zapewniamy komfort oraz przyjazny wystrój wnętrz, co pomaga w procesie leczenia i powrotu do zdrowia.

Od dłuższego czasu prowadzimy szereg akcji profilaktycznych oraz włączamy się w projekty, które mają za zadanie podnoszenie świadomości zdrowotnej naszych pacjentów. Udział w nich jest często bezpłatny.

Nasze Centrum Medyczne czynne jest od poniedziałku do piątku od 8.00 do 19.00.

Centrum Medyczne Komorniki to nowoczesna placówka medyczna

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne. W naszej placówce przyjmują lekarze rodzinni i specjaliści z dużym doświadczeniem klinicznym zdobywanym w renomowanych ośrodkach medycznych. Oferujemy Państwu kompleksową opiekę dla całej rodziny. Wykonujemy również szereg badań diagnostycznych, zarówno obrazowych USG jak i badań laboratoryjnych. Angażujemy się w wiele programów profilaktycznych, które mają na celu podnieść zarówno świadomość na temat utrzymania zdrowia jak i wczesnej diagnostyki wielu schorzeń.

Obsługujemy również pacjentów z Ukrainy.

Placówka angażuje się

Angażujemy się w wiele programów profilaktycznych, które mają na celu podnieść zarówno świadomość na temat utrzymania zdrowia jak i wczesnej diagnostyki wielu schorzeń.

Realizujemy świadczenia

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne.

Nowoczesna placówka medyczna

Centrum Medyczne Komorniki to nowoczesna placówka medyczna, mieszcząca się w Komornikach na II piętrze Gminnego Ośrodka Zdrowia.

Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem

5.0

z ponad 106 opinii.

4.5

z ponad 30 opinii.

Rozpocznij karierę w Centrum Medycznym Komorniki

Cras iaculis massa a pellentesque dapibus. Sed ut convallis mauris, finibus iaculis lorem. Praesent scelerisque tellus malesuada facilisis luctus.

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub chciałbyś zarejestrować się do specjalisty.

Programy profilaktyczne realizowane w Centrum Medyczne Komorniki

Cras iaculis massa a pellentesque dapibus. Sed ut convallis mauris, finibus iaculis lorem. Praesent scelerisque tellus malesuada facilisis luctus.

Poznaj wszystkie programy