Wybierz ustawienia cookies
Za pomocą ciasteczek oraz powiązanych z nimi technologii oraz poprzez analizę Twoich danych, jesteśmy w stanie dostosować prezentowane Ci materiały. Dowiedz się więcej: polityka prywatności
Przejdź do głównej treści
Ważna informacja
Zamknij

Nieobecność dr Grzegorza Bartkowiaka

Dowiedz się więcej

Dermatolog

Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem
5.0
147 opinii.
4.5
40 opinii.

Dermatologia

Dermatologia zajmuje się chorobami skóry. Choroby skóry to coraz częściej występujące przypadłości, które są bardzo uciążliwe dla pacjenta, a także powodują wiele problemów, odczuwanych jako wstyd, kompleksy, dyskomfort psychiczny. Choroby skóry muszą być diagnozowane i leczone przez lekarza dermatologa. W Centrum Medycznym Komorniki przyjmuje specjalista dermatolog. Pomoże on zdiagnozować dolegliwości skórne oraz wdroży odpowiednie leczenie.

Lekarz dermatolog leczy takie schorzenia jak: wysypka, wypryski, opryszczka, przebarwienia skóry, trądzik, wypadanie włosów, łysienie, bielactwo, nadmierna potliwość, znamiona, włókniaki, tłuszczaki, naczyniaki, oparzenia, AZS, łuszczyca, brodawki, zmiany skórne, nowotwory skóry, choroby przenoszone drogą płciową, którym towarzyszą objawy skórne, kłykciny kończyste, świerzb, wszawica. Podczas wizyty lekarz dermatolog zbiera wywiad, ogląda zmiany skórne, kieruje w razie potrzeby na badania specjalistyczne oraz zapisuje odpowiednie leczenie.

Kiedy udać się do dermatologa?

Do dermatologa należy udać się w przypadku, kiedy na skórze pojawiają się wszelkie zmiany oraz niepokojące oznaki, które budzą nasz niepokój. Pojawią się nowe zmiany, oraz dodatkowe
dolegliwości, np. swędzenia lub zaczerwienienia skóry, wypryski. Do dermatologa należy zgłosić się, kiedy cierpimy z powodu niegojących się ran. W przypadku nadmiernego wypadania włosów, łysienia. Do dermatologa warto udać się również ze zmianami skórnymi wokół narządów intymnych.

Badania dermatologiczne
dermatolog może zlecić badania, mające na celu pomóc w postawieniu właściwej diagnozy. Wśród nich to: wymaz ze zmian skórnych, pobranie zeskrobin paznokci na badanie mykologiczne w przypadku podejrzenia grzybicy, badania krwi, testy alergiczne, badania mikrobiologiczne w przypadku zakażenia bakteryjnego. Dermatoskopia to bezbolesne
Konsultacja dermatologiczna
podczas konsultacji dermatologicznej lekarz zbierze wywiad, obejrzy zmiany skórne oraz przepisze odpowiednie leczenie.
Zmiany skórne
jeśli na Twojej skórze pojawia się zmiany, umów się na wizytę do dermatologa, aby zdiagnozować przyczynę i włączyć właściwe leczenie.
Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub chciałbyś zarejestrować się do specjalisty.
Umów się na wizytę online korzystając z formularza poniżej
Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem
5.0
147 opinii.
4.5
40 opinii.

Cennik usług z tej kategorii

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne. Placówka angażuje się w wiele programów profilaktycznych w ramach prowadzonej działalności.

Dermatologia

Zwiń

Konsultacja
200 zł

Programy profilaktyczne realizowane w Centrum Medyczne Komorniki

Poznaj wszystkie programy