Wybierz ustawienia cookies
Za pomocą ciasteczek oraz powiązanych z nimi technologii oraz poprzez analizę Twoich danych, jesteśmy w stanie dostosować prezentowane Ci materiały. Dowiedz się więcej: polityka prywatności
Przejdź do głównej treści
Ważna informacja
Zamknij

Ocena jakości obsługi pacjenta

Dowiedz się więcej

Ginekolog

ginekologia
ginekologia
Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem
5.0
147 opinii.
4.5
40 opinii.

Ginekologia

Ginekologia i położnictwo w Centrum Medycznym Komorniki to dbałość o zdrowie kobiet na najwyższym poziomie. Zajmujemy się leczeniem kobiet w każdym wieku, od okresu dojrzewania aż po czas po menopauzie. Oferujemy prowadzenie ciąż, leczenie schorzeń układu rozrodczego i problemów ginekologicznych a także ginekologiczne badania diagnostyczne. W naszym zespole, lekarze to specjaliści z szeroką wiedzą i olbrzymim doświadczeniem klinicznym z zakresu ginekologii i położnictwa. Kierujemy się etyką zawodową, holistycznym podejściem do pacjentek, postępujemy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną opartą na dowodach naukowych i rekomendacjach polskich i światowych towarzystw naukowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz dostępem do laboratorium, co pozwala na wykonanie potrzebnych badań w jednym miejscu.

Kiedy zgłosić się do ginekologa?

Coroczne badania ginekologiczne to jedna z metod profilaktyki chorób narządów płciowych kobiety. Dlatego przynajmniej raz w roku należy poddać się badaniu ginekologicznemu.

Na konsultację do ginekologa należy zgłosić się w przypadku: odczuwania bólu w podbrzuszu, bolesnych, obfitych, nieregularnych miesiączek, plamienia acyklicznego, upławów, świądu i pieczenie pochwy, bolesności piersi, zbyt wczesnego lub późnego dojrzewania, pojawienia się zmian w okolicach narządów płciowych, guzków w piersiach lub innych dolegliwości, które niepokoją kobietę w każdym wieku.

Położnictwo
Oferujemy kompleksowe prowadzenie ciąży zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz światowych towarzystw naukowych.
Konsultacje ginekologiczne
oferujemy konsultacje ginekologiczne w przypadku pojawienia się niepokojących kobietę objawów, konsultacja ginekologiczna to również część profilaktyki chorób narządu rodnego
Diagnostyka ginekologiczna
wykonujemy badania USG narządów rodnych kobiety, USG piersi, cytologię.
Antykoncepcja
w naszej placówce dowiesz się wszystkiego o antykoncepcji kobiet. W zależności od preferencji kobiety, lekarz dobierze antykoncepcję hormonalną lub wkładkę domaciczną.
Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub chciałbyś zarejestrować się do specjalisty.
Umów się na wizytę online korzystając z formularza poniżej

Cennik usług z tej kategorii

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne. Placówka angażuje się w wiele programów profilaktycznych w ramach prowadzonej działalności.

Ginekologia

Zwiń

Konsultacja bez badania
150 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem bez USG
200 zł
Konsultacja ginekologiczna z badaniem i USG
250 zł
Ciąża
250 zł
Doppler przepływowy
150 zł
USG piersi
200 zł
Założenie wkładki domacicznej
900 zł
Wkładka domaciczna Mirena / Kyleena
600 zł

Programy profilaktyczne realizowane w Centrum Medyczne Komorniki

Poznaj wszystkie programy