Przejdź do głównej treści
Ważna informacja
Zamknij

DIABETOLOG – nowa poradnia komercyjna

Dowiedz się więcej

Pulmonologia

Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem

5.0

z ponad 106 opinii.

4.5

z ponad 30 opinii.

Czym zajmuje się pulmonologia?

Pulmonologia zajmuje diagnozą, leczeniem i profilaktyką schorzeń układu oddechowego.Lekarz pulmonolog to specjalista, który zajmuje się przewlekłymi i nowotworowymi chorobami układu oddechowego.

Pulmonolog leczy: astmę oskrzelową, gruźlicę, odmę płucną, raka płuc, mukowiscydozę, zapalenie płuc i oskrzeli, obturacyjny bezdech podczas snu (OBPS), przewlekła obturacyjna choroba płuc. pylice płuc, rozstrzenie oskrzeli, sarkoidozę, śródmiąższowe choroby płuc.

Centrum Medycznego Komorniki,

Zapraszamy do naszego centrum gdzie przyjmują specjaliści pulmonolodzy. Podczas wizyty oprócz konsultacji możliwe jest również wykonanie badania spirometrii. Lekarz pulmonolog wystawi również skierowania na zaawansowane badania układu oddechowego jak np. tomografię płuc.

Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem

5.0

z ponad 106 opinii.

4.5

z ponad 30 opinii.

Kiedy do pulmonologa?

Choroby układu oddechowego najczęściej w pierwszej kolejności diagnozowane są przez lekarza rodzinnego. Jednak przewlekłe objawy ze strony układu oddechowego powinny skłonić do wizyty u pulmonologa.

Objawy: długotrwały kaszel, świszczący oddech, duszności częsty kaszel, ściskanie w klatce piersiowej, o poranku i nocą, szybkie męczenie się organizmu i kłopoty ze złapaniem tchu, krwioplucie, zaburzenia oddychania, nawracające zapalenia płuc, urazy płuc, płyn w jamie opłucnej, palenie papierosów oraz przebywanie w pomieszczeniach zapylonych lub mieszkanie w bardzo zanieczyszczonym środowisku.

Konsultacja pulmonologiczna

podczas wizyty lekarz przeprowadzi wywiad, w razie konieczności wykona spirometrię lub skieruje na badania, włączy odpowiednią terapię.

Spirometria

to nieinwazyjne i bezbolesne badanie, które mierzy objętość i pojemność płuc pacjenta. Można je wykonać podczas wizyty u pulmonologa.

Skierowanie na diagnostykę

podczas wizyty, kiedy lekarz stwierdzi potrzebę pogłębionej diagnostyki, wystawi odpowiednie skierowania.

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub chciałbyś zarejestrować się do specjalisty.

Umów się na wizytę online korzystając z formularza poniżej

Cennik usług z tej kategorii

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne. Placówka angażuje się w wiele programów profilaktycznych w ramach prowadzonej działalności.

Pulmunolog

Zwiń

Konsultacja

200 ZŁ zł

Konsultacja + Spirometria

250 ZŁ zł

Programy profilaktyczne realizowane w Centrum Medyczne Komorniki

Poznaj wszystkie programy