Przejdź do głównej treści
Ważna informacja
Zamknij

DIABETOLOG – nowa poradnia komercyjna

Dowiedz się więcej

Ginekologia

dr n. med. Katarzyna Wójcicka-Marzec

Nasi pacjenci obdarowywują nas zaufaniem

5.0

z ponad 106 opinii.

4.5

z ponad 30 opinii.

Ginekologia

Ginekologia i położnictwo w Centrum Medycznym Komorniki to dbałość o zdrowie kobiet na najwyższym poziomie. Zajmujemy się leczeniem kobiet w każdym wieku, od okresu dojrzewania aż po czas po menopauzie. Oferujemy prowadzenie ciąż, leczenie schorzeń układu rozrodczego i problemów ginekologicznych a także ginekologiczne badania diagnostyczne. W naszym zespole, lekarze to specjaliści z szeroką wiedzą i olbrzymim doświadczeniem klinicznym z zakresu ginekologii i położnictwa. Kierujemy się etyką zawodową, holistycznym podejściem do pacjentek, postępujemy zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną opartą na dowodach naukowych i rekomendacjach polskich i światowych towarzystw naukowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz dostępem do laboratorium, co pozwala na wykonanie potrzebnych badań w jednym miejscu.

Kiedy zgłosić się do ginekologa?

Coroczne badania ginekologiczne to jedna z metod profilaktyki chorób narządów płciowych kobiety. Dlatego przynajmniej raz w roku należy poddać się badaniu ginekologicznemu.

Na konsultację do ginekologa należy zgłosić się w przypadku: odczuwania bólu w podbrzuszu, bolesnych, obfitych, nieregularnych miesiączek, plamienia acyklicznego, upławów, świądu i pieczenie pochwy, bolesności piersi, zbyt wczesnego lub późnego dojrzewania, pojawienia się zmian w okolicach narządów płciowych, guzków w piersiach lub innych dolegliwości, które niepokoją kobietę w każdym wieku.

Położnictwo

Oferujemy kompleksowe prowadzenie ciąży zgodnie z najnowszymi rekomendacjami
Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz światowych towarzystw naukowych.

Konsultacje ginekologiczne

oferujemy konsultacje ginekologiczne w przypadku pojawienia się niepokojących kobietę objawów, konsultacja ginekologiczna to również część profilaktyki chorób narządu rodnego

Diagnostyka ginekologiczna

wykonujemy badania USG narządów rodnych kobiety, USG piersi, cytologię.

Antykoncepcja

w naszej placówce dowiesz się wszystkiego o antykoncepcji kobiet. W zależności od preferencji kobiety, lekarz dobierze antykoncepcję hormonalną lub wkładkę domaciczną.

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania lub chciałbyś zarejestrować się do specjalisty.

Umów się na wizytę online korzystając z formularza poniżej

Cennik usług z tej kategorii

Realizujemy świadczenia w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjne. Placówka angażuje się w wiele programów profilaktycznych w ramach prowadzonej działalności.

Ginekologia

Zwiń

Konsultacja bez badania

150 zł zł

Konsultacja ginekologiczna z badaniem bez USG

200 zł zł

Konsultacja ginekologiczna z badaniem i USG

250 zł zł

Ciąża

250 zł zł

Doppler przepływowy

150 zł zł

USG piersi

200 zł zł

Założenie wkładki domacicznej

900 zł zł

Wkładka domaciczna Mirena / Kyleena

600 zł zł

Programy profilaktyczne realizowane w Centrum Medyczne Komorniki

Poznaj wszystkie programy